Mobile Legends İndir Son Sürüm | Klasoyuncu.com

Mobile Legends İndir 

Mobile Legends : Bang Bang 1.2.44.2381            ( 2 Ocak 2018 ) Son Sürüm İndir

  Merhaba arkadaşlar yukarıdaki linkten Mobile Legends Son Sürümünü indirebilirsiniz.

 Sizlere kısaca Mobile Legends : Bang Bang oyununu anlatayım.Mobile Legends gerçek rakiplere karşı 5’e 5 şeklinde arkadaşlarınızlada oynayabileceğiniz favori oyunlardan birisidir.Mobile Legends eğlenceli çoklu oyunculu, çevrimiçi oyun özelliğine sahip bir League Of Legends klonu üretti; bu oyunun pc için olanlardan hiç de farkı yok diyebiliriz. Mobile Legends İndir

  •  Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte takımınızı oluşturabilirsiniz.10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar, patikalarda , ormanlarda ,kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA’nın eğlencesini alacaksınızdır.
  •  Gerçek rakiplere karşı düşman kulesini almak için 3 hatta savaşacaksınız. 4 adet orman bölgesi,18 savunma bölgesi, 2 vahşi Boss bulunmaktadır
  •  Tanklardan,savaşçılardan,büyücülerden,nişancılardan,suikastçileren ve iyileştiricilerden birini seçip, takımınızı oluşturun ya da MVP ile eşleştirin.
  •  Klasik MOBA’larda olduğu gibi, kahraman eğitimi ve statü için ücret ödenmez.Kazananlar ve kaybedenler; rekabetçi, adil ve dengeli bir oyun platformunda yeteneklerine ve kabiliyetlerine göre belirlenir.
  •  Solda bir joystickle ve sağda yetenek tuşları bulunmaktadır.
  •  Mobile Legends: Bang Bang ücretsiz indirilebilir ve oynanabilir.Fakat bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir.Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen Google Play uygulama mağazasındaki ayarlar kısmından şifre korumasını belirleyiniz.

Güvenli Bir Şekilde İndirebilirsiniz. 

 

 

1 total views, 0 views today

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.